Hojnost vděčnosti – Hormonální jóga v Dublinu

Podzim ve znamení hojnosti a vděčnosti

V přírodě se podzimní čas vyznačuje hojností. Podzim je také skvělým obdobím k praktikování vděčnosti, k zamyšlení a připomenutí si, co vše v životě nám přináší radost a uspokojení.

Již mnoho studií potvrdilo pozitivní účinky, které vděčnost přináší. Praktikování vděčnosti nabízí mnoho výhod od zlepšení spánku i zvýšení sebedůvěry, přes vyrovnání našich emocí, až po nárůst energie.

Proč si to sami na sobě nevyzkoušet? Zkuste si každý den v týdnu napsat 10 věcí, za které jste opravdu vděční.

Já jsem nesmírně vděčná za Hormonální jógu, která mě neustále v mnoha směrech překvapuje a najde si vždy cestu. Tentokrát jsem opravdu vděčná za spoustu přátel, které mám po celém světě, jsem vděčná za levnou letenku z USA, která mě dovedla do Dublinu a jsem vděčná za úžasnou přítelkyni a učitelku jógy Paulu, která pro mě uspořádala víkendový workshop Hormonální jógy v jejím dublinském studiu. Hormonální jógová terapie podle Dinah Rodrigues v Irsku není rozšířená a ani známá jako u nás doma, ale i přesto se na workshop přihlásilo 8 úžasných žen, které zaplnily útulné Om Yoga Studio. Jsem vděčná za nádherně strávený víkend… a je toho mnohem více, za co můžu být a jsem vděčná! Děkuji!

 

Tak co myslíte, půjdete do toho se mnou a s vděčností?

 

Advertisement